გჭირდებათ დახმარება საინვესტიციო გადაწყვეტილების მიღებაში? ჩვენ შეგვიძლია გაგიწიოთ პროფესიონალური კონსულტაცია უძრავი ქონების სფეროში. ჩვენ ვაფასებთ ყველა ტიპის უძრავ ქონებას: საცხოვრებელს, კომერციულსა თუ სპეციალური დანიშნულების ობიექტებს. კომპანიის მომსახურებაში შედის: უძრავი ქონების ბაზრის მიმოხილვა, მიწის საუკეთესო გამოყენების კვლევა და ბიზნესის შეფასება.
გჭირდებათ შეფასებასთან დაკავშირებული სერვისი? ჩვენ გვაქვს 15 წელზე მეტი გამოცდილება უძრავი ქონების შეფასების სფეროში. ჩვენი კომპანია დაფუძნდა კალიფორნიის შტატში 1999 წელს და დღემდე აგრძელებს კლიენტების მომსახურებას მთელი ამერიკის მასშტაბით. ჩვენს მიერ მომზადებული შეფასების ანგარიშები ეყრდნობა საერთაშორისო შეფასების სტანდარტებს (IVS). გვაქვს 10 წელზე მეტი გამოცდილება ამერიკის ცნობილი ბანკების და საფინანსო კომპანიების შემფასებლად (შემოწმებლად) მუშაობის. ჩვენს სერვისს იყენებს ისეთი საერთაშორისო კომპანიები, როგორიც არიან: Deloitte, PWC, Baker Tillly, Ernst&Young.
გესაჭიროებათ დახმარება სამშენებლო პროექტების მართვაში? ჩვენს სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტის გუნდს აქვს მრავალწლიანი გამოცდილება სამშენებლო ინდუსტრიაში. ჩვენი სერვისი მოიცავს: ინჟინერიას, პროექტის მენეჯმენტს, ხარისხის მოცულობის აგრეთვე უსაფრთხოების სტანდარტებთან შესაბამისობის ანალიზს და ასე შემდეგ. კომპანია გაგიწევთ დახმარებას სამშენებლო პროექტების მენეჯმენტის სრული პროცესის განმავლობაში, კონცეფციიდან პროექტის დასრულებამდე, საერთაშორისო სტანდარტების დაცვით.
ჩვენ ვამაყობთ ჩვენს კლიენტებთან მყარი ურთიერთობებით. ჩვენი კლიენტების სიაში არიან მსხვილი ბანკები, საელჩოები და კერძო კომპანიები. საქართველოს ყველაზე პრესტიჟული კომპანიები არჩევანს ,,პარაგონზე" აკეთებენ.
ჩვენი კომპანია მუდმივად ახორციელებს ინვესტიციას ინფორმაციაში, შესაბამისად ჩვენ ვფლობთ გაყიდვების და შეთავაზების ყველაზე დიდ ინფორმაციულ ბაზას.

Need Help with Investment Decision? We can provide you with consultation on the real estate including market researches, highest and best use studies, feasibility reports.
Need Help with Valuation Services? We provide real estate property valuation services for all types of real estate and we do it professionally. We have over 15 years experience in real estate valuation. The company that we founded in Silicon Valley in 1999, California continues servicing clients in the U.S nationwide. Our appraisal reports are prepared according to international valuation standards (IVS), using the methodology recognized around the world. We have over 10 years record of working as reviewers on many panels of U.S. banks and mortgage companies. Our valuation reports are accepted by Deloitte, PWC, Baker Tillly, Ernst&Young.
Need help with Construction Project Management? Our construction project management team has extensive experience in the construction industry, including engineering, project management, quantity surveying, health and safety compliance, etc. We can help with construction management from conception to completion and with compliance of international standards.
We pride on strong business relationships with our clients including major banks, international financing organizations, embassies and other private companies. We continue to stay # 1 choice of solid companies in Georgia.
We own the biggest information database of all property sales and listings due to our continued investment in information and strong partner relationships with real estate brokerage companies in Georgia.